چهارشنبه, 8 آذر 1402
  • ساعت : ۱۲:۰۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 3
  • کد خبر : ۵۳۵۷
برپایی همایش بزرگ پرواز بادبادكها یادمان آزادی مقاومت و مظلومیت كودكان فلسطینی
❇️ برپایی همایش بزرگ پرواز بادبادک‌ها، یادمان آزادی ، مقاومت و مظلومیت کودکان فلسطینی
 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زاهدان عصر روز جمعه/12 آبانماه 1402 همایش بزرگ پرواز بادبادک ها یادمان آزادی، مقاومت و مظلومیت کودکان فلسطینی با شعار *آسمانمان را همرنگ غزه می کنیم* با استقبال گسترده و پرشور و نشاط کودکان به همراه خانواده های ورزش دوست زاهدانی در محل دهکده ورزشی المپیک شهرستان زاهدان برگزار شد. 
 
در این پویش که به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و با هدف همدردی و حمایت از کودکان فلسطینی و ایجاد حس شجاعت در کودکان برگزار شد بادبادک هایی به شکل پرچم فلسطین جهت گرامیداشت یاد کودکان فلسطینی به پرواز درآمدند.
ضمنا باید گفت کودکان پرشور و با محبت زاهدانی با در دست داشتن پلاکارد و عکس نوشته های مزین به شعارهای *فلسطین را تنها نخواهیم گذاشت*، *غزه تنها نیست* و *اسرائیل کودک کش حریفت منم* از مردم فلسطین و کودکان مظلوم و بی پناه غزه به حمایت از فلسطین پرداختند .
 
🔹 برپایی ایستگاه صلواتی و ایستگاه سلامت محور (فشار قند، خون، تست دیابت و مشاوره بهداشت و درمان) برای خانواده های ورزش دوست زاهدانی از دیگر برنامه ها در حاشیه برگزاری این پویش بود.
 
شایان ذکر است در پایان این پویش جوایزی به قید قرعه توسط دکتر عباس شیبک مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان بهمراه معاونین و روسای ستادی اداره کل، علی کیخا مدیرکل صدا و سیما مرکز استان، سرهنگ آبسالان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان، پیمان نارویی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر زاهدان، سرپرست اداره ورزش و جوانان زاهدان و جمعی از مسئولین ، به شرکت کنندگان اهدا گردید.
┄┄┅┅┅❅❁❅┅┅┅┄┄
 
▫️روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زاهدان 
 
📱ایتا:
  https://eitaa.com/joinchat/423952641C50a98ead69
📱 واتس اپ:  
https://chat.whatsapp.com/C0VG89PgrTVCcBN31GBzUz
اینستاگرام:
@sazman_farhangi_zahedan
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0