EN/ FA   |   شنبه, 24 مهر 1400
  • ساعت : ۱۰:۵۹:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 15
  • کد خبر : ۴۶۹۰
یكی از مهمترین و حساس ترین ابزارهای تحقق توسعه پایدار شهری، مدیریت بحران در شهرها است

🔘 شهردار زاهدان:
یکی از مهمترین و حساس ترین ابزارهای تحقق توسعه پایدار شهری، مدیریت بحران در شهرها است

⬅️ طی جلسه ای که شب گذشته با حضور شهردار زاهدان، معاون خدمات شهری، مدیران مناطق و تعدادی از مدیران ذیربط در سالن کنفرانس شهرداری زاهدان برگزار شد، بر لزوم آمادگی هر چه بیشتر مجموعه شهرداری زاهدان در مقابل حوادث احتمالی و مدیریت بحران تاکید شد

🔺 محمدامیر براهویی شهردار زاهدان گفت: مبحث مدیریت بحران در تمامی دستگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار است که این موضوع در مجموعه شهرداری با توجه به نوع خدماتی که ارائه می کند بیش از سایر دستگاه ها باید مورد توجه قرار گیرد و این امر یکی از مهمترین و حساس ترین ابزارهای تحقق توسعه پایدار شهری است.

🔺 وی لزوم برنامه ریزی و اندیشیدن تمهیدات لازم جهت مقابله با حوادث و رفع خطرات احتمالی را مورد تاکید قرار داد و گفت: با توجه به ماهیت و نوع عملکرد شهرداری در عرصه های مختلف؛ می طلبد که مدیران این مجموعه خدمت رسان بیش از سایر ارگانها و دستگاه ها همواره آمادگی بیشتر و کاملتری را جهت مقابله با هرگونه بحران  داشته باشند.

🔺 وی افزود: در مواردی همچون سیل، آتش سوزی، زلزله و حتی بیماری های همه گیر که اخیرآ کل دنیا با آن مواجه شده است؛ شهرداریها به عنوان یکی از اصلی ترین دستگاه ها همواره در خط مقدم مقابله با بحران قرار داشته و در خدمت مردم بوده اند، لذا هرچه بتوانیم توانایی خود را در این مسیر افزایش دهیم قطعآ نتایج بهتری حاصل خواهد شد.

🔺 شهردار زاهدان تاکید کرد: در راستای خدمت هرچه بهتر به شهروندان به ویژه در مواقع مواجهه با بحرانها باید با مدیریت صحیح و استفاده از تمامی ظرفیتها همواره آمادگی کامل را برای کنترل امور داشته  باشید.

🔺 براهویی در پایان گفت: مردم ولی نعمتان ما هستند و ما در مقابل آنها ‌مسئولیت داریم و باید با تمام قوا وظیفه خدمت رسانی را به نحو احسن به انجام ‌برسانیم و در این راه هیچگونه کوتاهی و کم کاری از هیچ کس قابل قبول و پذیرفته نخواهد بود.

https://t.me/portalzahedan_ir/26280

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0