EN/ FA   |   شنبه, 3 مهر 1400
  • ساعت : ۱۴:۴۸:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 136
  • کد خبر : ۴۶۷۲
انجام مطالعات طراحی نظام ارزیابی عملكرد برای اولین بار در شهرداری زاهدان

🔘 انجام مطالعات طراحی نظام ارزیابی عملکرد برای اولین بار در شهرداری زاهدان

⬅️ حامد حسین زهی مدیر برنامه و بودجه شهرداری زاهدان با اعلام این خبر گفت: در کنار تلاش همکارانمان در حوزه برنامه و بودجه و با الگو برداری از اقدامات سایرکلانشهرهایی که می توانست یاری رسان ما در مسیر دستیابی به چشم اندازها و اهداف ترسیم شده باشد موفق شدیم در مرداد ماه سال جاری مطالعات طراحی نظام ارزیابی عملکرد مجموعه شهرداری زاهدان را برای اولین بار به انجام رسانیم. 

🔺وی با اشاره به اینکه نظام ارزیابی عملکرد عامل موثری در شناسایی نقاط ضعف و قوت هر مدیریت محسوب می شود گفت: چابک بودن، اثربخشی و افزایش کارآیی مجموعه ها در انجام وظایف از دیگر مزایای این امر مهم تلقی می شود و ان شاء الله بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و با همراهی منابع انسانی کارآمد و عملکرد شایسته مسیر پیشرفت و دستیابی به اهداف و چشم انداز های تعیین شده شهرداری به خوبی طی خواهد شد.

🔺 حسین زهی در ادامه گفت: این مطالعات در سه فاز کلی شامل شناخت وضع موجود و آسیب شناسی فرایندهای ارزیابی، تدوین شاخص های ارزیابی و پیاده سازی مدل ارزیابی و استقرار نظام ارزیابی با همراهی و همکاری مجموعه شهرداری توسط مدیریت برنامه و بودجه و مدیریت بازرسی و ارزیابی عملکرد به انجام رسیده است.

🔺 وی افزود: خروجی این مطالعات، مجموعه ای از شاخص های ارزیابی عملکرد تمام حوزه ها می باشد که تمامی فرایندهای کاری و ماموریتی معاونت ها، مناطق، سازمان ها و واحدهای ستادی شهرداری را به خوبی پوشش می دهد. 

🔺 مدیر برنامه و بودجه شهرداری زاهدان یادآور شد: انتخاب ابزار ارزیابی عملکرد جهت سنجش شاخص ها به صورت بر خط(online) در مواردی همچون مدیریت شناسایی سامانه ها و ابزارهای موجود جهت سامانه ای نمودن مدل ارزیابی عملکرد شهرداری، شناسایی معیارهای مناسب در شهرداری زاهدان جهت انتخاب سامانه و انتخاب سامانه مناسب و مدیریت استقرار آن می باشد.

🔺 وی در پایان گفت: دسته بندی شاخص ها و شناسایی شاخص های قابل ثبتی سازی در سامانه و همچنین ارائه راهکار جهت ثبتی سازی شاخص های غیر قابل سنجش از طریق سامانه و در نهایت جاری سازی این فرآیند به شکل نرم افزاری در آینده با مشارکت سازمان فاوا انجام خواهد شد.

https://t.me/portalzahedan_ir/26246

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0