EN/ FA   |   شنبه, 3 مهر 1400
  • ساعت : ۱۱:۲۳:۲۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 49
  • کد خبر : ۴۶۷۱
آغاز عملیات نصب تجهیزات پاركی در دوازده پارك حاشیه ی شهر زاهدان

🔘 آغاز عملیات نصب تجهیزات پارکی در دوازده پارک حاشیه ی شهر زاهدان

⬅️ طی مراسمی با حضور دکتر کوثری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری، محمدامیر براهویی سرپرست شهرداری زاهدان و تنی چند از مدیران و مسئولین استانداری و شهرداری، تجهیزات پارکی خریداری شده توسط استانداری سیستان و بلوچستان جهت نصب در مکانهای مورد نظر ( پارک های حاشیه شهر)  تحویل شهرداری زاهدان شد

🔺 دکتر کوثری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری در این خصوص گفت: در راستای عمل به توصیه ها و منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر کاهش آسیبهای اجتماعی، موضوع مهار این آسیبها با رویکرد حمایت از شهرداریهایی که بیشترین مسائل و مشکلات حاشیه ای را دارند با جدیت در دستور کار قرار گرفت.

🔺 وی گفت: بر اساس هماهنگی های به عمل آمده و پس از شناسایی اماکنی که توسط دفاتر تسهیل گری در سه شهرستان زاهدان، زابل و چابهار که بیشترین جمعیت حاشیه نشینی را در استان دارند، انجام شد در نهایت شانزده سری لوازم و تجهیزات پارکی توسط استانداری خریداری شد که دوازده سری آن به ارزش دو میلیارد تومان امروز جهت نصب در مناطق حاشیه شهر زاهدان تحویل شهرداری این شهر گردید.

🔺 کوثری افزود: خرید این تجهیزات از محل اعتبارات سال ۹۹ صورت گرفته و علاوه بر دوازده پارک محله ای در زاهدان شامل دو پارک در شهر چابهار و دو پارک در شهر زابل نیز می شود و  انشاءالله عملیات نصب آنها از امروز انجام خواهد شد.

وی ضمن تقدیر از اقدامات شهرداری زاهدان گفت: با توجه به اقداماتی که تا کنون در مناطق حاشیه ای شهر صورت پذیرفته امیدواریم بتوانیم با سرعت بیشتری با رویکرد عدالت محوری به سمت توسعه ی شهر حرکت کنیم و شاهد تحقق حداکثری برنامه هایمان بر اساس هدف گذاری های مرتبط با مناطق حاشیه ای باشیم.

⬅️ در ادامه محمدامیر براهویی سرپرست شهرداری زاهدان نیز گفت: توجه به اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و افزایش روحیه ی شور و نشاط در جامعه به عنوان یکی از موضوعات بسیار مهم در کاهش آسیبهای اجتماعی به ویژه در مناطق حاشیه ای همواره مطرح می باشد که در این راستا میتوان با توسعه ی مسائل اجتماعی و رفاهی گامهای موثری را برداشت.

🔺 وی ضمن قدردانی از حمایتهای استانداری سیستان و بلوچستان از برنامه ها و طرح های شهرداری زاهدان گفت: با توجه به حمایتهای استانداری و اعتبارات سازمان اجتماعی کشور در حال حاضر تجهیزات پارکی مورد نیاز برای دوازده پارک واقع در مناطق حاشیه ای و کم برخوردار زاهدان خریداری و امروز تحویل شهرداری زاهدان گردید.

🔺 براهویی با اشاره به اینکه مکانهای مورد نظر قبلاً توسط دفاتر تسهیل گری شناسایی و مورد تائید قرار گرفته است گفت: تجهیزات مورد نظر که شامل لوازم بازی کودکان، کفپوش گرانولی و پایه چراغ روشنایی می باشد امروز بارگیری و جهت نصب در دوازده پارک واقع در دوازده محله ی حاشیه ای ارسال می شود.

🔺 سرپرست شهرداری زاهدان در پایان از تمامی شهروندان درخواست کرد که نهایت همکاری و مشارکت خود را در حفظ و نگهداری این تجهیزات به عمل آورند و یاری رسان ما جهت اجرای این برنامه در تمامی محلات باشند.

https://www.instagram.com/tv/CT0_JM-KBh3/?utm_medium=copy_link

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0