EN/ FA   |   شنبه, 3 مهر 1400
  • ساعت : ۱۵:۳۶:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 14
  • کد خبر : ۴۶۶۹
⬅️ پنجمین جلسه ی شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرداری زاهدان با حضور سرپرست شهرداری زاهدان و مشاور فرهنگی شهرداری تهران برگزار شد

🔘 *محمد امیر براهویی:*
*برای جلب مشارکت مردم نیازمند افزایش اعتماد و تقویت سرمایه های اجتماعی هستیم که تحقق این امر بستگی به نوع عملکرد و نقش آفرینی روابط عمومی ها در حوزه های مختلف دارد*

⬅️ پنجمین جلسه ی شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرداری زاهدان با حضور سرپرست شهرداری زاهدان و مشاور فرهنگی شهرداری تهران برگزار شد

🔺 محمد امیر براهویی سرپرست شهرداری زاهدان در این نشست گفت: روابط عمومی ها در حوزه مدیریت شهری نقشی مهم و اساسی دارند که می توانند با ارتباط موثر با شهروندان ضمن جلب مشارکت آنها  باعث افزایش اعتماد و تقویت سرمایه های اجتماعی در شهر بشوند.
 
🔺 وی ماهیت فعالیت حوزه ی ارتباطات و روابط عمومی ها را امری دوسویه و دوطرفه دانست و گفت: روابط عمومی ها حلقه اتصال بین مردم و مدیران هستند که در این راستا باید هوشمندانه به عنوان یک رابط توانمند در برقراری ارتباط دو طرفه بهترین عملکرد را داشته باشند.

🔺 وی با مهم ارزیابی کردن نقش روابط عمومی ها در کاهش نارضایتی ها گفت: مردم حق دارند که به صورت کامل از اقدامات و خدمات ارائه شده توسط شهرداری مطلع باشند که در این راستا باید با اطلاع رسانی قوی، دقیق و به موقع پاسخگوی نیازهای شهروندان باشید.

🔺 سرپرست شهرداری زاهدان با ابراز خرسندی از رشد و تقویت حوزه ی ارتباطات و روابط عمومی های شهرداری زاهدان طی سالهای اخیر گفت: خوشبختانه در حوزه های مختلف شهرداری موضوع ارتباطات به شکل ویژه ای مورد توجه مدیران قرار گرفته و در تمامی بخشها از رشد قابل قبولی برخوردار بوده که این امر با نتایج اثربخشی نیز همراه بوده است.

🔺 براهویی اظهار داشت: روابط عمومی ها به عنوان یک سرمایه بزرگ درون دستگاه ها محسوب می شوند که اگر به صورت منسجم عمل کنند می توانند فضای شهری را به صورت چشمگیری تحت تاثیر قرار دهند.

🔺 سرپرست شهرداری زاهدان در پایان سخنانش موضوع آموزش و اهمیت آن را مورد توجه قرار داد و گفت: مبحث آموزش به عنوان یک موضوع بسیار مهم نقش اساسی در توسعه و پیشرفت امور دارد که در این مسیر با تبادل تجربیات،  هم افزایی و بروز رسانی اطلاعات می توان نتایج کاملی بدست آورد.

⬅️ دکتر حسن پور مشاور فرهنگی شهرداری تهران نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در بین مسئولین روابط عمومی مجموعه شهرداری زاهدان گفت: انعکاس به موقع اخبار و اطلاع رسانی موثر و همه جانبه در حوزه های مختلف زمینه ساز جلب اعتماد مردم ‌و افزایش سطح مشارکت آنان را در پی خواهد داشت.

🔺 وی گفت: روابط عمومی باید با انعکاس فعالیتها به صورتی کاملآ حرفه ای زمینه ساز جلب سرمایه گذاران باشد که اگر این فعالیتها به درستی انجام شود می توان به جذب درصد بالایی سرمایه توسط فعالان در حوزه روابط عمومی امیدوار بود.

🔺 حسن پور در پایان خاطر نشان کرد: کلیه موضوعات و مواردی که باعث ایجاد رضایت‌مندی یا نارضایتی شهروندان می گردد بایستی توسط حوزه ی روابط عمومی رصد شود و در این‌ مسیر با تقویت نقاط قوت و اصلاح نقاط ضعف در صدد افزایش رضایتمندی مردم و ارتقا جایگاه شهرداری در افکار عمومی باشید.

https://t.me/portalzahedan_ir/26239

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0