EN/ FA   |   سه‌شنبه, 12 مرداد 1400
  • ساعت : ۷:۳۷:۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 181
  • کد خبر : ۴۵۹۹
مراسم تجلیل از فعالان و دوست داران محیط زیست توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زاهدان
🔘 برگزاری مراسم تجلیل از فعالان و دوست داران محیط زیست توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زاهدان 
 
⬅ طی مراسمی که به مناسبت هفته محیط زیست و با حضور قائم مقام شهردار و تعدادی از معاونین، مدیران و مسئولین شهرداری زاهدان ، معاونین سازمان حفاظت محیط زیست و جمعی از فعالان و دوست داران محیط زیست در محل سالن همایشهای شهرداری زاهدان برگزار شد، از فعالان این عرصه تجلیل به عمل آمد
 
🔺 رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری گفت: توسعه پایدار کشور در گرو توجه به مسائل زیست‌ محیطی در تمامی حوزه هاست که باید برای حفظ این امانت بزرگ و سپردن آن به آیندگان به صورت ویژه به این امر مهم توجه داشته باشیم.
 
🔺 وی افزود : هدف اصلی از اجرای این برنامه ها، فرهنگ‌سازی و ایجاد دغدغه ی لازم‌ در ذهن شهروندان جهت حفظ این موهبت گرانبهاست؛ لذا نامگذاری هفته ی محیط زیست فرصتی مغتنم برای اجرای برنامه های آموزش محیط زیستی دربین عموم مردم می باشد. 
 
🔺 داوود ذوالفقاری در ادامه بیان داشت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداري در راستای آموزش فرهنگ شهروندی و تقدير از شهروندان نمونه، مدیران فعال و نمونه در سطح مدارس، باغبانان نمونه، محیط بانان و واحدهای صنعتی سبز را با اهدا لوح سپاس  و هديه مورد تقدير قرار داده است. 
 
🔺 ذوالفقاری ضرورت انجام اینگونه برنامه ها را یادآور شد و گفت: مسئولان بايد در راستای تحقق هر چه بهتر اهداف و به منظور تشویق و ترغیب عموم مردم جهت ورود به این امر مهم؛ توجه بيشتری به شهروندان داشته باشند و اين گونه اقدامات را در سطح وسيع تری به انجام برسانند تا فرهنگ شهروندی در بين مردم وحتی مسئولین هر چه بهتر نهادينه شود.
 
🔺 وی در پایان تاکید کرد: باید آموزش را از خانه هایمان آغاز کنیم و به فرزندان خود بیاموزیم تا پاکیزکی محیط‌زیست را همانند پاکیزگی خانه رعایت کنند در آن صورت می توان به حفاظت و حمایت از محیط زیست امیدوار بود.
 
https://t.me/portalzahedan_ir/26053
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0