Saturday, February 24, 2024
  • time : 12:52
  • Date : Mon Jan 29, 2024
  • item visited : 291
  • news code : 5413
قرارگاه مشترك جهاد تبیین و ستاد انتخابات شهرداری زاهدان راه اندازی شد.

قرارگاه مشترک جهاد تبیین و ستاد انتخابات شهرداری زاهدان راه اندازی شد.


✅قرارگاه جهاد تبیین و  ستاد انتخابات شهرداری زاهدان توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زاهدان راه تشکیل و نخستین نشست آن پیش از ظهر امروز با حضور فرماندار، شهردار و مدیران ارشد شهرداری زاهدان در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.

✅به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زاهدان، محمدامیر براهویی در این نشست، جهاد تبیین را ماموریت ویژه شهرداری مرکز استان عنوان کرد و افزود: قرارگاه با هدف ارائه  تصویری ملموس و عینی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه شهری و با هدف امید آفرینی مضاعف شهروندان، راه اندازی شده است.

✅شهردار زاهدان با اشاره به انتخابات پیش رو،اظهار داشت: شهرداری زاهدان، کارگروه پنج گانه ای را با محوریت انتخابات در حوزه های مختلف ( تبلیغات محیطی ، پشتیبانی، اجتماعی و ....) راه اندازی کرده است که مقرر گردیده کارگروه های یادشده از جوانب مختلف تسهیلگر، برای برگزاری هر چه پرشورتر انتخابات پیش رو باشند.

✅علیرضا شهرکی، فرماندار زاهدان نیز در این نشست با ابراز خرسندی از ابتکار شهرداری زاهدان برای راه اندازی قرارگاه گفت: تدوین ساختاری منسجم و نظام مند با محوریت انتخابات در مجموعه شهرداری زاهدان، زمینه های مشارکت دوچندان شهروندان و هم فضاسازی مطلوب را فراهم می کند.
┄┅═✧❁❁✧═┅┄                

🔹  پایگاه های اطلاع رسانی مجازی اخبار و رویدادهای شهرداری زاهدان
📱 روبیکا:
https://rubika.ir/joing/DAEDCDCE0MJGJMFRUQJPMPOOBDIBJEZU

📱 لینک روبینو :
https://rubika.ir/shahrdari_zahedan
📱 سروش:
splus.ir/shahrdariizahedan
📱 آی گپ:
https://iGap.net/shahrdari_zahedan
📱 ایتا:

https://eitaa.com/shahrdariZahedan

🔹 *مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زاهدان*

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    6.1.7.0
    V6.1.7.0