Friday, February 23, 2024
  • time : 11:31
  • Date : Wed Jan 24, 2024
  • item visited : 296
  • news code : 5410
"روز زاهدان، فرصتی برای ارائه برنامه و ایده های نوین توسعه محور شهر"

"روز زاهدان، فرصتی برای ارائه برنامه و ایده های نوین  توسعه محور شهر"


💠شهردار زاهدان در سومین همایش "زاهدان من" با تاکید بر آنکه روز زاهدان،فرصتی برای ارایه ی برنامه های توسعه محور و گفتگو پیرامون ایده های نو را فراهم می کند،اظهار داشت:هدف اصلی از اجرای برنامه های جامع عملیاتی مدیریت شهری،هویت بخشی به ساختار شهر است.

💠به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زاهدان،محمدامیر براهویی در سومین همایش "زاهدان من" که با حضور دبیرکل مجمع شهرداران آسیایی،معاون استاندار،اعضای شورای اسلامی شهر،مدیران ارشد استان-شهر و مردم برگزار شد،خاطر نشان کرد:اجرای همزمان پروژه های عمرانی و بازافرینی پایدار شهری با اهتمامی ویژه  درحال اجراست و هدف اصلی ما رساندن زاهدان به آن حد مطلوب از توسعه،به صورتی که درخور شهروندان باشد،است.

💠این مسئول اظهار داشت:در شهر نجوای توسعه تبدیل به آهنگی قدرتمند شده و  طرح های کلان عمرانی نظیر اجرای همزمان تقاطع ها،تعریز میادین ،بهسازی و احداث ده ها پارک گرفته تا طرح های گردشگری اقتصادی نظیر پروژه پیاده راه چهارراه رسولی،ایجاد بازارهای سنتی در حال اجراست‌.

💠وی با اشاره به آنکه  زاهدان واجد کارکرد  بین المللیست،گفت: این شهر  ایران قوی را  در مرزی مشترک با افغانستان و پاکستان،نمایندگی می کند و  تصویری مقتدر از وطن و در عین حال پویا را به نمایش گذاشته است.

┄┅═✧❁❁✧═┅┄                

🔹  پایگاه های اطلاع رسانی مجازی اخبار و رویدادهای شهرداری زاهدان
📱 روبیکا:
https://rubika.ir/joing/DAEDCDCE0MJGJMFRUQJPMPOOBDIBJEZU

📱 لینک روبینو :
https://rubika.ir/shahrdari_zahedan
📱 سروش:
splus.ir/shahrdariizahedan
📱 آی گپ:
https://iGap.net/shahrdari_zahedan
📱 ایتا:

https://eitaa.com/shahrdariZahedan

🔹 *مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زاهدان*

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    6.1.7.0
    V6.1.7.0