EN/ FA   |   يکشنبه, 15 تير 1399
  • ساعت : ۷:۱۰:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ 
  • تعداد بازدید : 25
  • کد خبر : ۴۳۷۷
بازدید دكتر مالكی از پروژه های در دست اقدام حاشیه شهر زاهدان

🔘 بازدید دکتر فدا حسین مالکی، نماینده ی مردم شریف زاهدان در مجلس شورای اسلامی از پروژه های در دست اقدام واقع در مناطق حاشیه شهر زاهدان 

⬅ نماینده ی مردم شریف زاهدان در مجلس شورای اسلامی:
با توجه به اقدامات بسیار خوبی که در حاشیه شهر زاهدان آغاز شده است، خوشبختانه اعتماد مردم به مسئولین افزایش یافته و این نوید بخش آینده ای روشن برای ادامه ی اجرای هرچه بهتر امور است.

🔺 به منظور بررسی روند اجرای پروژه ها و برنامه های مرتبط با توانمندسازی مناطق حاشیه ای شهر زاهدان،  دکتر مالکی نماینده مردم شریف زاهدان در مجلس شورای اسلامی شهر به اتفاق شهردار زاهدان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار زاهدان، اعضای شورای اسلامی شهر،  مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و تنی چند از مسئولین دستگاه های ذیربط از این مناطق بازدید کرد. 

🔺 دکتر مالکی ضمن تاکید بر تسریع در روند اجرای پروژه های مربوط به مناطق حاشیه ای و کمتر توسعه یافته گفت: اقدامات خوبی تا کنون جهت کاهش مشکلات این مناطق صورت پذیرفته است؛ اما شهر زاهدان به عنوان مرکز استان و یکی از کلانشهرهای کشور به علت داشتن برخی شرایط خاص با مشکلات عدیده ای در حوزه ی حاشیه نشینی و بافت های ناکارآمد شهری مواجه هست و این امر ضمن سنگین کردن مسئولیت مدیران مربوطه، اقدام مشترک و جهادی آنها را می طلبد. 

🔺 وی افزود : با توجه به ظرفیتهای بسیار مطلوبی که ایجاد شده امیدواریم تمامی دستگاه های ذیربط با تعامل و همکاری بیشتر بتوانند از حداکثر توان خود در این زمینه استفاده کنند و مطمئن باشند ما نیز به عنوان نمایندگان مردم در کنار آنها بوده و پیگیر امور مربوطه از طریق مبادی قانونگذار می باشیم.

🔺 دکتر مالکی تاکید کرد: در راستای اجرای امور بایستی به نحوی عمل شود که کمترین فشار به مردم و ساکنین در این مناطق وارد شود لذا هماهنگی تمامی دستگاه های مربوطه در بهبود شرایط و ایجاد تسهیلات بسیار حائز اهمیت بوده و انتظار داریم از این فرصت بوجود آمده در جهت کاهش مشکلات موجود به بهترین نحو ممکن استفاده شود.

📌 وی در پایان اقدامات و پیگیری های شهرداری زاهدان را در استفاده از منابع تخصیص یافته برای توانمندسازی مناطق حاشیه ای بسیار خوب توصیف کرد و گفت: امیدواریم سایر دستگا های دخیل در این پروژه ی عظیم با استفاده از ظرفیتهای موجود و همچنین ایجاد بسترهای لازم تسریع در روند اجرای امور را با جدیت مد نظر قرار دهند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0